Novinky

Bizerba na soutěži Gastro Junior Brno 2018 - Bidfood Cup

Publikováno: 5. 1. 2018

Přijďte se podívat na mladé talenty, kteří budou soutěžit v této prestižní soutěži pořádané AKC. Kromě talentovaných kuchařů na Vás čeká v neděli 21. 1. od 10:00 a od 14:00 hod. kuchařská show pod taktovkou Bizerby.

Kuchařská show s nářezákem v hlavní roli

Skvělý a charismatický kuchař před Vámi vyčaruje show, ve které se můžete těšit na dobré šunky, sýry, ovoce a pokrmy z těchto surovin. Řekněte sami, dokáže Váš nářezový stroj ukrojit brie nebo víte kolik ušetříte krájením salámu na nářezových strojích Bizerba?

Neváhejte a přijďte se podívat na Bizerbu v akci. Předvedeme Vám různé druhy nářezových strojů a těšit se můžete na skvělou show.

Kdy: 21. 10. 2018
         od 10:00 hod. a od 14:00 hod.

Kde: BVV Brno, pavilon P, prostor AKC

Těšíme se na Vás!

Více

How the knowledge from university meets the "real" live

Publikováno: 15. 12. 2017

PART 3 

Living and working in Prague, I’m dealing with the question if the university knowledge could meet the working reality. One night, my friends and I had a dinner where we started discussing about that topic. See what we’ve found out.

Více

Martin Dvořák, the man who leads Czech Bizerba

Publikováno: 5. 12. 2017

“Life is too short – make sure you use your time wisely and have nothing to regret it at the end.” Good advises, early role models and his addiction to sports influenced him early. His dedication to his approach shaped Martin to the person he is today.
Více

Soutěžte s námi na Facebooku

Publikováno: 29. 11. 2017

Zúčastněte se naší Facebookové soutěže! Vyfoťte se s produktem Bizerba a sdílejte svou fotku pod soutěžním příspěvkem. Výherce čeká balíček obsahující Vánoční kolekci, USB disk a kalendář na příští rok.

Více informací na https://www.facebook.com/BizerbaCZ.SK/

Více

Novinka v naší nabídce - tiskárna karet

Publikováno: 15. 11. 2017

Chcete aby Vaše prodejna měla jednotnou podobu?
Tisknete karty pro své zaměstnance nebo potřebujete zákaznické karty?

Bizerba nově nabízí tiskárny karet včetně spotřebního materiálu. 

Více

How the knowledge from university meet the "real work live"

Publikováno: 15. 11. 2017

PART 1

Thinking about the important day for students, I started wondering if my university knowledge could meet the reality. I’ve always been told how important studying is to get a good job, but how much of this knowledge will actually be used in the future?

I’ve been living in Prague for two months – doing an internship in a Czech company. Therefore, I’ve met lots of people from around the world. About a week ago, we had a dinner where we started to discuss about studies versus real life. See what we’ve found out:

Více

EET servis bez starostí

Publikováno: 6. 11. 2017

Prodejem váho-pokladen se zařízením pro EET naše služby nekončí. O Vaši váho-pokladnu se staráme v záruční i pozáruční době a nyní přicházíme s nabídkou balíčků servisních služeb za paušální ceny již od 269,- Kč (bez DPH)
Více

Navštivte nás na veletrhu Interpack

Publikováno: 27. 3. 2017

Veletrh Interpack 2017 zaměřený na potravinářský průmysl probíhá od 4. 5. - 10. 5 2017 v Düsseldorfu. Přijďte se podívat na naše novinky z oblasti softwaru, obalových materiálů, etiket a mnoho dalšího.
Více