Koloniál, prodejna smíšeného zboží

Koloniál, prodejna smíšeného zboží, večerka, prostě obchůdek se vším potřebným,
který překypuje množstvím zboží. V takových obchodech nebývá místa nazbyt a není žádoucí ubírat prostor na prodejním pultu zbytečnou technikou. V souvislosti s  potřebami EET nabízíme pro vaši provozovnu šikovné, variabilní a funkční řešení.

Váho-pokladny

Váho-pokladny vám poslouží zároveň jako vysoce výkonné pokladny s váhou a tiskárnou účtenek. Váho-pokladna významně ulehčuje práci v maloobchodě a výborně se hodí do všech provozoven s obsluhou (obzvláště na pulty prodejen, které prodávají  čerstvé zboží). Spojení váhy a pokladny šetří místo na prodejním pultu tolik cenné pro vystavení prodávaného zboží.

Moderní váho-pokladny zajišťují prodej nejen váženého, ale i kusového zboží, také umožňují odečítat  zálohy (vratné obaly, jako lahve, přepravky apod.). Po připojení ručního scanneru umožňuje prodej zboží načtením čárového kódu bez nutnosti ručního zadávání PLU nebo hledání v menu.

Váhy Bizerba na bázi PC mohou mít i funkci automatické korekce náklonu, která přispívá ke zvýšení profitu provozovatele. Automatická korekce náklonu slouží k automatickému vyvážení nerovnosti pracovní plochy, na které je váha umístěna. V případě nevyvážení váhy dochází k podvažování prodávaného zboží a tím ke ztrátám z prodeje.  

Váho-pokladna rovněž podporuje propojení do skladového a ekonomického systému M-BIZ. Systém M-BIZ společně s váho-pokladnou vám umožní dokonalou orientaci v nastaveném podnikatelském prostředí. Pomáhá provozovateli získat dokonalý přehled o provozu jeho prodejny nebo sítě prodejen. Správa cen, věrnostní systémy, vyhodnocování prodejů, skladových pohybů, tvorba dokladů pro účetní a skladovou evidenci, jsou jen některé z možností softwaru.

Přehledné ceny bez dalších měsíčních poplatků

Ceny jednotlivých produktů Bizerba jsou konečné a Bizerba nepožaduje žádné další měsíční poplatky za provoz zařízení a softwaru. Kupující vždy ví, s jakými celkovými náklady má počítat. Bizerba nabízí rovněž možnost různých druhů financování, aby změny podnikatelského prostředí zatížily provozovatele co možná nejméně.

Prohlédněte si Bizerba váho-pokladny pro EET

Výhody řešení Bizerba:

 • váho-pokladna Bizerba – certifikovaná váha, pokladna a tiskárna účtenek splňující EET v jednom;
  je výrazně spolehlivější v porovnání s tzv. skládačkou neboli PC s připojenou váhou a tiskárnou
 • úspora místa na prodejním pultě v podobě váho-pokladny
 • ověřené funkční řešení prodeje váženého, neváženého i kusového zboží; připojením snímače čárových kódů urychlení obsluhy zákazníků snímáním čárových kódů
 • flexibilita našich systémů Vám pomůže s ekonomikou podnikání
 • efektivní řízení chodu Vaší prodejny; díky M-BIZ získáte mimo jiné dokonalý přehled o prodeji, stavech skladů, obrátkovosti a ziskovosti jednotlivých druhů zboží
 • servisní síť poboček Bizerba po celé republice = snadná a rychlá dostupnost
 • transparentní ceny za vybraný balíček váho-pokladny, bez dalších měsíčních poplatků
 • za 150 lety tradice firmy BIZERBA najdete silnou a stabilní značku na trhu s vážícími systémy s řadou zkušeností
  a několika patenty v oblasti výroby zařízení a softwaru pro obchody a výrobny
V naší nabídce najdete také Nářezové stroje