Maloobchod, ovoce a zelenina

Čerstvé ovoce nebo zelenina samy vybízí k nákupu na svačinu nebo na gastronomický zážitek, kde budou hrát hlavní roli. Víme, že je důležité nechat zákazníkovi i obsluze dostatečný prostor na prodejním pultu, a proto vám nabízíme spolehlivé, variabilní a na místo úsporné řešení.

Váho-pokladny s tiskárnou v jednom

Váho-pokladna významně ulehčuje práci v maloobchodě. Spojení váhy a pokladny šetří místo na prodejním pultu, tolik cenné pro vystavení prodávaného zboží.

Moderní váho-pokladny zajišťují prodej nejen váženého, ale i kusového zboží a umožňují odečítat zálohy (vratné obaly, jako jsou košíky na ovoce, přepravky apod.). Po připojení ručního scanneru umožňuje prodej zboží načtením čárového kódu bez nutnosti ručního zadávání PLU nebo hledání v menu a tím zrychlení obsluhy.

Váhy Bizerba na bázi PC nabízí funkci automatické korekce náklonu, která přispívá ke zvýšení profitu provozovatele. Automatická korekce náklonu slouží k automatickému vyvážení nerovnosti pracovní plochy, na které je váha umístěna. V případě nevyvážení váhy dochází k podvažování prodávaného zboží a k prodejním ztrátám.  

Váho-pokladna rovněž podporuje propojení do skladového a ekonomického systému M-BIZ. Systém M-BIZ společně s váho-pokladnou vám umožní dokonalou orientaci v nastaveném podnikatelském prostředí. Pomáhá provozovateli získat dokonalý přehled o provozu jeho prodejny nebo sítě prodejen. Správa cen, věrnostní systémy, vyhodnocování prodejů, skladových pohybů, tvorba dokladů pro účetní
a skladovou evidenci, jsou jen některé z možností tohoto softwaru.

Přehledné ceny a bez dalších měsíčních poplatků

Ceny jednotlivých produktů Bizerba jsou konečné a nepožadujeme žádné další měsíční poplatky za provoz zařízení anebo softwaru. Kupující vždy ví, s jakými celkovými náklady má počítat. Bizerba nabízí rovněž možnost několika způsobů financování, aby změny podnikatelského prostředí zatížily provozovatele co možná nejméně.

 

Prohlédněte si Bizerba váho-pokladny pro EET

Výhody řešení Bizerba:

 • váho-pokladna Bizerba – certifikovaná váha, pokladna a tiskárna účtenek splňující EET v jednom;
  je výrazně spolehlivější v porovnání s tzv. skládačkou neboli PC s připojenou váhou a tiskárnou
 • úspora místa na prodejním pultě v podobě váho-pokladny
 • ověřené funkční řešení prodeje váženého, neváženého i kusového zboží; připojením snímače čárových kódů urychlení obsluhy zákazníků snímáním čárových kódů
 • flexibilita našich systémů Vám pomůže s ekonomikou podnikání
 • efektivní řízení chodu Vaší prodejny; díky M-BIZ získáte mimo jiné dokonalý přehled o prodeji, stavech skladů, obrátkovosti a ziskovosti jednotlivých druhů zboží
 • servisní síť poboček Bizerba po celé republice = snadná a rychlá dostupnost
 • transparentní ceny za vybraný balíček váho-pokladny, bez dalších měsíčních poplatků
 • za 150 lety tradice firmy BIZERBA najdete silnou a stabilní značku na trhu s vážícími systémy s řadou zkušeností
  a několika patenty v oblasti výroby zařízení a softwaru pro obchody a výrobny