Lahůdky, prodejny sýrů a specialit

Prodejna lahůdek, sýrů a jiných specialit láká svého zákazníka celkovým dojmem, již při pohledu z ulice. Vnitřní vybavení prodejny, tedy i váhy, obslužné stroje a pokladny, by měly být elegantním a funkčním doplňkem k celkovému designu prodejny, nikoli rušivým elementem. Nabízíme řešení splňující EET, které svým designem, a variabilními funkcemi vyhoví vašim požadavkům.

Váho-pokladny s tiskárnou

Váho-pokladny jsou vysoce výkonné pokladny s váhou a tiskárnou účtenek a slouží i k zobrazování cílené a správně načasované reklamy. Výborně se hodí do všech provozoven s obsluhou a obzvláště na pulty prodejen, které prodávají  čerstvé zboží. Moderní váho-pokladny nabízí dostatečnou schopnost vyrovnat se i v budoucnu s novými funkcemi nebo specifickými požadavky zákazníků.   
 
Na prodejní ploše potřebujete prezentovat, vážit a dále manipulovat se zbožím. Nabízíme spojení váhy s pokladní zásuvkou jako celek, který ušetří místo na prodejním pultu a zároveň více podpoří estetický koncept vaší provozovny, než „skládačka“ z jednotlivých komponentů.

Případné připojení snímače čárových kódů umožní prodej zboží načtením PLU přes čárový kód,
tedy bez nutnosti manuálního výběru nebo hledání v menu. Urychlením obsluhy stoupne spokojenost vašich zákazníků.

Moderní váho-pokladny zajišťují prodej nejen váženého, ale i kusového zboží, také umožňují odečítat  zálohy (vratné obaly, přepravky, lahve, apod.).

Váho-pokladna rovněž podporuje propojení do skladového a ekonomického systému M-BIZ. Systém M-BIZ společně s váho-pokladnou vám umožní dokonalou orientaci v nastaveném podnikatelském prostředí. Pomáhá provozovateli získat dokonalý přehled o provozu jeho prodejny nebo sítě prodejen. Správa cen, věrnostní systémy, vyhodnocování prodejů, skladových pohybů, tvorba dokladů pro účetní a skladovou evidenci, jsou jen některé z možností tohoto softwaru.

Váhy Bizerba na bázi PC podporují funkci automatické korekce náklonu, která přispívá ke zvýšení profitu provozovatele. Automatická korekce náklonu slouží k automatickému vyvážení nerovnosti pracovní plochy, na které je váha umístěna. V případě nevyvážení váhy dochází k podvažování prodávaného zboží a tím ke ztrátám z prodeje.  

Pro detailní představení produktu, nás neváhejte kontaktovat


Přehledné ceny a bez dalších měsíčních poplatků

Ceny jednotlivých produktů Bizerba jsou konečné a Bizerba nepožaduje žádné další měsíční poplatky za provoz zařízení a softwaru. Kupující vždy ví, s jakými celkovými náklady má počítat.

Bizerba nabízí rovněž možnost financování, aby změny podnikatelského prostředí zatížily provozovatele co možná nejméně.

Prohlédněte si Bizerba váho-pokladny pro EET

Výhody řešení Bizerba:

 • váho-pokladna Bizerba – certifikovaná váha, pokladna a tiskárna účtenek splňující EET v jednom;
  je výrazně spolehlivější v porovnání s tzv. skládačkou neboli PC s připojenou váhou a tiskárnou
 • úspora místa na prodejním pultě v podobě váho-pokladny
 • ověřené funkční řešení prodeje váženého, neváženého i kusového zboží; připojením snímače čárových kódů urychlení obsluhy zákazníků snímáním čárových kódů
 • flexibilita našich systémů Vám pomůže s ekonomikou podnikání
 • efektivní řízení chodu Vaší prodejny; díky M-BIZ získáte mimo jiné dokonalý přehled o prodeji, stavech skladů, obrátkovosti a ziskovosti jednotlivých druhů zboží
 • servisní síť poboček Bizerba po celé republice = snadná a rychlá dostupnost
 • transparentní ceny za vybraný balíček váho-pokladny, bez dalších měsíčních poplatků
 • za 150 lety tradice firmy BIZERBA najdete silnou a stabilní značku na trhu s vážícími systémy s řadou zkušeností
  a několika patenty v oblasti výroby zařízení a softwaru pro obchody a výrobny
V naší nabídce najdete také Nářezové stroje